Profesor Małgorzata Skucha-Nowak oraz mgr Przemysław Jędrusik, kierownik Centrum Kształcenia Zdalnego i Analiz Efektów Edukacyjnych, zdobyli prestiżowe wyróżnienie w konkursie “Perspektywy Medycyny” 2023 w kategorii profilaktyka zdrowotna za innowacyjny projekt „Wirtualnego gabinetu stomatologicznego”, który wprowadzili do procesu dydaktycznego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Projekt, jedyny w swoim rodzaju w Polsce, to nowoczesne narzędzie edukacyjne, które umożliwia studentom praktyczne doświadczenie w zakresie stomatologii w wirtualnym środowisku.

Nagrody i wyróżnienia przyznane zostały w sumie sześciu kategoriach: profilaktyka zdrowotna, nowoczesna edukacja medyczna, innowacje i wdrożenia, telemedycyna i usługi e-zdrowia, organizacja – ochrona zdrowia, promocja zdrowia w mediach. Przyznano również trzy nagrody specjalne, które są wyrazem szczególnego uznania środowiska naukowego i pacjentów.

Źródło obrazu