“Odwrócony egzamin – webinar dla nauczycieli akademickich SUM”

13.03.2024, 12.00 – 14.00 (środa)

Dla kogo webinar?

Zapraszamy serdecznie wszystkich nauczycieli akademickich na webinar poświęcony metodzie “Odwróconego egzaminu”. To szkolenie jest dedykowane wszystkim, którzy pragną poszerzyć swoje umiejętności dydaktyczne i efektywnie wykorzystać nowoczesne metody nauczania.

Podczas webinaru dowiesz się m.in.:

• na czym polega metoda odwróconego egzaminu
  • w jaki sposób można wykorzystać pytania do aktywizowania studentów podczas zajęć
  • jak przygotować konspekt własnych zajęć z wykorzystaniem metody odwróconego egzaminu

Webinar ten stanowi doskonałą okazję do zdobycia wiedzy praktycznej oraz wymiany doświadczeń związanych z nowatorskimi technikami nauczania. Dołącz do nas, aby odkryć potencjał metody odwróconego egzaminu i zainspirować się nowymi sposobami angażowania studentów w procesie edukacyjnym. Zapraszamy wszystkich nauczycieli akademickich do udziału w tym wydarzeniu!