“Jak efektywnie zarządzać sobą w czasie i mieć czas? – webinar dla nauczycieli akademickich i pracowników SUM

26.03.2024, 11.00 – 13.00 (wtorek)

Opis webinaru:

Zapraszamy serdecznie wszystkich nauczycieli akademickich i pracowników na webinarium poświęcone tematyce “Jak efektywnie zarządzać sobą w czasie i mieć czas?”. To wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy pragną odkryć skuteczne metody samodzielnego zarządzania sobą w czasie oraz zdobyć umiejętności efektywnego planowania swojej codziennej pracy.

Podczas webinaru

• Przekażemy praktyczne strategie, jak efektywnie planować każdy dzień, uwzględniając priorytety i cele zawodowe.
  • Nauczysz się skutecznie priorytetyzować zadania, identyfikując kluczowe elementy, które przynoszą największą wartość.
  • Przedstawimy strategie, jak wykorzystać krótkie przerwy w pracy do regeneracji i zwiększenia efektywności.
  • Otrzymasz praktyczne wskazówki, jak skutecznie realizować cele i zadania.

Webinarium to nie tylko szansa na rozwinięcie umiejętności zarządzania sobą w czasie, ale również okazja do dzielenia się doświadczeniami z innymi uczestnikami. Dołącz do nas, aby odkryć nowe perspektywy efektywnego zarządzania sobą w czasie i zacząć czerpać radość z pracy. Zapraszamy wszystkich pracowników do udziału w tym praktycznym webinarze!