ABC zarządzania zespołem wg. Blancharda –  dla pracowników SUM

04.03.2024, 10.00 – 13.00 (poniedziałek)

Dla kogo webinar?

Zapraszamy serdecznie wszystkich pracowników na webinarium poświęcone tematyce “ABC zarządzania zespołem wg. Blancharda”. Spotkanie to jest dedykowane każdemu pracownikowi, który pragnie poszerzyć swoją wiedzę z zakresu efektywnego zarządzania zespołem oraz rozwijania umiejętności przywódczych.

Podczas webinaru:

• Poznasz model przywództwa sytuacyjnego według Blancharda.
  • Dowiesz się, jak dostosować styl zarządzania do indywidualnego poziomu rozwoju pracownika.
  • Będziesz miał możliwość zdiagnozowania kompetencji i zaangażowania pracowników w kontekście wykonywanych przez nich zadań.
  • Otrzymasz narzędzia oraz konkretne wskazówki, które mogą znacząco wpłynąć na efektywność Twojej codziennej pracy z zespołem.

Ten webinar został zaplanowany z myślą o Tobie, abyś mógł w pełni wykorzystać potencjał swojego zespołu oraz doskonalić swoje umiejętności zarządcze. Dołącz do nas, a razem odkryjemy tajniki skutecznego przywództwa wg. Blancharda. Zapraszamy do aktywnego udziału w tym wydarzeniu!