“Komunikacja wspierająca współpracę – webinar dla nauczycieli akademickich i pracowników SUM”

13.05.2024, 10.00 – 12.30 (poniedziałek)

Czas pozostały do webinarium:

0dni0godzin(y)0minut(y)

Opis webinaru:

Zapraszamy serdecznie wszystkich nauczycieli akademickich i pracowników na webinar poświęcony tematyce komunikacji. To szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy pragną rozwijać umiejętności komunikacyjne, budować efektywne relacje i wspierać współpracę w środowisku akademickim.

Podczas webinaru:

• Uświadomisz sobie, jak kluczowe znaczenie ma efektywna komunikacja w kontekście współpracy, zarówno w relacjach zawodowych, jak i osobistych.
  • Dowiesz się o różnych postawach komunikacyjnych i zrozumiesz, jak wpływają one na jakość relacji w grupie oraz nauczysz się dostosowywać swoją komunikację do różnych sytuacji.
  • Poznasz różne płaszczyzny wypowiedzi, które pomogą Ci budować atmosferę współpracy, bycie zrozumianym i efektywnie komunikować się w zespole.
  • Zrozumiesz, jak kluczowa jest umiejętność aktywnego słuchania w procesie komunikacji, pozwalając na lepsze zrozumienie potrzeb i perspektyw innych osób.
  • Zapoznasz się z różnymi barierami komunikacyjnymi i nauczysz się, jak skutecznie je pokonywać, aby promować płynną i skuteczną wymianę informacji.

Webinarium to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy teoretycznej, ale także praktycznych umiejętności, które można natychmiast zastosować w codziennej pracy. Dołącz do nas, aby rozwijać umiejętności komunikacyjne i tworzyć bardziej wspierającą współpracę w Twoim otoczeniu pracy. Zapraszamy wszystkich nauczycieli akademickich i pracowników SUM do udziału w tym praktycznym szkoleniu!