“Informacja zwrotna jako kluczowe narzędzie komunikacji – szkolenie dla pracowników SUM”

10.04.2024, 9.00 – 11.30 (środa)

Opis webinaru:

Zapraszamy serdecznie wszystkich pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, zarówno zajmujących stanowiska kierownicze, jak i pracowników, na cenne webinar poświęcony tematowi informacji zwrotnej. To szkolenie jest adresowane przede wszystkim do osób, które pragną pogłębić swoją wiedzę na temat udzielania skutecznej informacji zwrotnej oraz zrozumieć istotną rolę, jaką odgrywa w procesie rozwoju każdego pracownika.

Podczas webinaru:

• Przedstawimy, jak kluczową rolę pełni informacja zwrotna w procesie rozwoju zawodowego, a także w kształtowaniu efektywnej komunikacji w zespole.
  • Poznasz różnorodne metody udzielania informacji zwrotnej, dostosowane do różnych sytuacji oraz potrzeb pracownika.
  • Omówimy kluczowe etapy spotkań, podczas których udzielanie informacji zwrotnej staje się skuteczne i buduje atmosferę otwartości.
  • Będziesz miał okazję do aktywnej wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami, co pozwoli na zrozumienie różnych perspektyw i praktyk związanych z udzielaniem feedbacku.

Webinar ten to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy teoretycznej, ale także praktycznych umiejętności, które mogą być natychmiast wdrożone w codziennej pracy. Dołącz do nas, aby zgłębić tajniki skutecznego udzielania informacji zwrotnej i uczestniczyć w inspirującej wymianie doświadczeń. Zapraszamy wszystkich pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego do udziału w tym praktycznym szkoleniu!