Jedyne co pewne to zmiany, czyli jak efektywnie tym zarządzić?” – szkolenie dla pracowników zajmujących stanowiska kierownicze

28.05.2024, 12.00 – 14.00 (wtorek)

Opis webinaru:

Zapraszamy serdecznie wszystkich pracowników zajmujących stanowiska kierownicze na webinar poświęcony tematyce zmiany. To szkolenie skierowane jest do wszystkich liderów, którzy pragną zgłębić tajniki efektywnego zarządzania procesami zmiany w środowisku pracy.

Podczas webinaru:

• Poznasz kluczowe etapy procesu zmiany, zrozumiesz ich istotę i dowiesz się, jak odpowiednio nimi zarządzać, aby osiągnąć pozytywne rezultaty.
  • Dowiesz się, jakie są typowe postawy i emocje ludzi w różnych fazach procesu zmiany, co umożliwi Ci lepsze zrozumienie i skuteczne zarządzanie reakcjami pracowników.
  • Będziesz miał okazję dowiedzieć się, w jaki sposób skutecznie prowadzić swój zespół przez różne etapy zmiany, zapewniając stabilność i zaangażowanie w tym procesie.

Webinarium to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy teoretycznej, ale również do praktycznego rozwijania umiejętności, które są kluczowe dla liderów w dynamicznym środowisku. Dołącz do nas, aby lepiej zrozumieć i skutecznie zarządzać zmianami w Twoim zespole. Zapraszamy wszystkich pracowników zajmujących stanowiska kierownicze do udziału w tym praktycznym szkoleniu!