“Maluszkowy start: Rozwój dziecka bez tajemnic”

Kolejny projekt w naszych rękach!

Otrzymaliśmy właśnie dofinansowanie na “Maluszkowy start: Rozwój dziecka bez tajemnic” – interaktywne narzędzie edukacyjne, dostępne z każdego miejsca i o każdej porze, 24/7, które pomoże Wam zrozumieć i sprawdzić wiedzę o prawidłowym rozwoju psychofizycznym maluszków w wieku 0-12 miesięcy.

Nasza aplikacja ma na celu ułatwienie nauki i dostarczenie sprawdzonych informacji oraz narzędzi, które pomogą studentom fizjoterapii, medycyny, położnictwa oraz pielęgniarstwa lepiej zrozumieć rozwój dziecka i skuteczniej przyswajać wiedzę na ten temat.

W pracach niezbędne wsparcie merytoryczne zapewnią nam studentki fizjoterapii WNoZK, niezawodne Monika Pizun i Marianna Strojna, które na co dzień stale współpracują z nami przy zajęciach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

Projekt “Maluszkowy start: Rozwój dziecka bez tajemnic” został dofinansowany przez GZM. Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia w ramach Programu „Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki” w latach 2022-2024.