“Kolory osobowości w komunikacji – webinar dla nauczycieli akademickich i pracowników”

Każdy z nas jest indywidualnością. Każdy z nas składa się ze swoich doświadczeń, przekonań i nie ma jednego uniwersalnego klucza do zrozumienia każdego z nas. Z tego powodu proponujemy webinar, który w praktyczny sposób pozwoli na rozpoznanie swojego naturalnego sposobu funkcjonowania oraz zrozumienie zachowania innych osób wokół nas.

05.04.2023, godziny 10:00 – 12:00 (środa)

Dla kogo webinar?

Webinar „Kolory osobowości w komunikacji” polecamy wszystkim, którzy w codziennym życiu mają kontakt z innymi ludźmi. Niezależnie od tego, czy jest to kontakt bezpośredni, telefoniczny czy mailowy. Jeśli miewasz sytuacje, w których kompletnie nie rozumiesz czyjegoś zachowania, nie możesz się z kimś dogadać, czujesz, że „nadajecie na innych falach”, a jednak potrzebujecie współpracować, to webinar z kolorystycznych typów osobowości na pewno będzie dla Ciebie przydatny.

Podczas webinaru odpowiemy m.in. na pytania:

• Jak zachowują się poszczególne typy osobowości?
  • Co zrobić, żeby omijać pułapki w komunikacji?
  • Jak dzięki komunikacji budować atmosferę współpracy?
  • Jak komunikować się z różnymi typami osobowości i jak zadbać o to, aby dobrze rozmawiało się z Tobą?