“Efektywność Osobista” – webinar dla nauczycieli akademickich i pracowników SUM”

19.03.2024, 10.00 – 12.00 (wtorek)

Dla kogo webinar?

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na webinar dotyczący efektywności osobistej. Webinar ten będzie skupiać się na kluczowych aspektach poprawy osobistej wydajności i pokonywania przeszkód, z którymi każdy z nas może się spotkać.

Podczas webinaru:

• Dowiecie się, jak rozpoznawać i pokonywać prokrastynację, jedną z najczęstszych przeszkód w efektywnym działaniu.
  • Omówimy strategie, które pomagają utrzymać samokontrolę nad działaniami, nawet w obliczu wyzwań.
  • Zbadamy koncept “koła wpływu”
  • Poznacie praktyczne metody, które pomagają skutecznie dążyć do wyznaczonych celów.
  • Przedstawimy 4 kluczowe kroki, które prowadzą do osiągnięcia lepszej efektywności w codziennym życiu zawodowym i osobistym.

Szkolenie to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy teoretycznej, ale także do praktycznego rozwijania umiejętności, które mają bezpośrednie zastosowanie w Waszej codziennej pracy. Dołączcie do nas, aby odkryć tajniki efektywności osobistej i zdobyć narzędzia niezbędne do skutecznego zarządzania celami.

Zapraszamy do aktywnego udziału w tym szkoleniu!