Projekt „NurseFormers – Pielęgniarka Przyszłości”

Mamy kolejny sukces! Z przyjemnością informujemy, że nasz projekt „NurseFormers – Pielęgniarka Przyszłości”, współfinansowany ze środków UE, o wartości 2 410 171,66 zł, będzie realizowany od 6 maja 2024 roku do 30 września 2028 roku. Jego celem jest modernizacja edukacji pielęgniarskiej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach poprzez wdrożenie nowoczesnych technologii, takich jak VR i AI.

Projekt obejmuje modyfikację programów nauczania z wykorzystaniem grywalizacji, wprowadzenie zajęć fakultatywnych dotyczących zarządzania stresem i opieki nad osobami niepełnosprawnymi, organizację szkoleń z e-learningu oraz rozwój kompetencji kadry dydaktycznej. Te innowacje mają na celu podniesienie standardów kształcenia i lepsze przygotowanie studentów do pracy w nowoczesnym sektorze opieki zdrowotnej.

Więcej o projekcie